keyboard_arrow_up

Vlasová kosmetika a květinové doplňky

Jak jsem se dostala k Davines?

Jsem vyučenou kadeřnicí a tomuto řemeslu se věnuji už 10 let. Postupem času se ze mě stala i vizážistka, nicméně mojí hlavní vášní zůstaly i nadále zdravé a krásné vlásky. Abych těchto výsledků mohla dosáhnout, chvíli trvalo, než jsem narazila na tu správnou vlasovou kosmetiku. Jak už asi tušíte tou kosmetikou je právě Davines. Italská značka, která mě nadchla složením produktů, funkčností a celkovou filozofií. Davines se snaží využívat síly přírody co jen to jde, i proto v kosmetice najdete řadu surovin od lokálních italských farmářů a pěstitelů. Tím tak značka podporuje malé podnikatele a celkově kráčí udržitelným směrem ve světě vlasové kosmetiky. Zároveň nezatěžuje vlasy často zbytečnou chemií.

Květinové doplňky jako pro víly?

S prací kadeřnice neodmyslitelně souvisí i účesy na nejrůznější příležitosti. Při účesech bývají často používány doplňky jako vlásenky, ozdobné hřebínky a podobně. No a tady jsme stále častěji s klientkami narážely na problém sehnat přirozeně a hezky vypadající ozdobu, která by, na rozdíl od živých ozdob, vydržela celý den stejně krásná. Až jsem jednoho dne narazila na ručně vyráběné doplňky ze Slovenska, kde se při výrobě využívá kombinace konzervovaných květů a umělých materiálů. Holky to umí tak harmonicky zkombinovat, že jim pod rukama vznikají poklady nejen do vlasů, ale i korsáže, náramky, podvazky a spousty dalších.

MALÁ OCHUTNÁVKA

Květinové doplňky - korsáž
Květinové doplňky - náramek
větinové doplňky - náramek
Vlasové doplňky - čelenka
Květinové doplňky - čelenka
větinové doplňky - náramek
větinové doplňky - náramek
Květinové doplňky - podvazek
Květinové doplňky - náramek
Květinové doplňky - náramek
keyboard_arrow_left
x
keyboard_arrow_right
arrow_forward_ios Přejít na eshop

KONTAKT

Objednávky a otevírací doba

Pondělí 9 - 17 hodin

Úterý 9 - 18 hodin

Středa 8 - 15 hodin

Čtvrtek 9 - 18 hodin

Pátek 8 - 15 hodin

Po telefonu, osobně či na Facebooku

phone_iphone732 456 897

person_pinPustiměř 156


Těší se na Vás

personKateřina Sedláčková

IČO: 87346249 Sídlo: 683 21, Pustiměř 156 Evidující úřad: Městský úřad Vyškov Fyzická osoba zapsaná v Živnostenském rejstříku od 1. 10. 2010